Захворювання шкіри – причини та лікування

Неправильне харчування, захворювання шлунка та кишківника, печінки та нирок, алергія,  інфекції та паразити впливають на стан шкіри людини. Шкіра стає сухою, червоніє, свербить та лущиться. Це все знижує якість життя пацієнтів, порушує їх сон та звичайний ритм життя. 

Найчастішими захворюваннями  ураження шкіри є атопічний дерматит та хронічна кропив’янка. Вони супроводжуються свербежем та відчуттям стягування шкіри, висипаннями. Причиною атопічного дерматиту та хронічної кропив’янки можуть бути навіть побутові та пилкові алергени. Ефективним методом лікування є призначення алерген-специфічної імунотерапії, що дозволяє досягти тривалої ремісії.  

Дуже важливим у лікування таких пацієнтів є встановлення причини хвороби та призначення відповідного лікування. Правильний догляд за шкірою та правильне  використання кремів, мазей, бальзамів та емульсій полегшує симптоми атопічного дерматиту чи хронічної кропив’янки та покращують якість життя. 

У нашій клініці «Довголіття» лікарі алергологи Беш Олеся та Сорокопуд Олена проводять діагностику та лікування атопічного дерматиту та хронічних кропив’янок. Також у клініці «Довголіття» провотяться «Школи атопічного дерматиту» де ми навчаємо пацієнтів основних правил догляду за шкірою, ранні ознаки загострення, основи раціонального харчування та як правильно підібрати засоби по догляду за шкірою.