Пульмонолог

Система органів дихання є однією з найважливіших систем людського організму, основною функцією якої є забезпечення усіх органів киснем. Крім того легені виконують метаболічну функцію, терморегуляцію, секреторну, бар’єрну, екскреторну та інші важливі функції. При гострих чи хронічних хворобах легень їх робота порушується, що веде за собою порушення тих чи інших функцій. Це призводить до виникнення гіпоксії мозку, серця, нирок та інших органів та систем. 

Віруси , бактерії та грибки можуть викликати гострі бронхіти, пневмонії, плеврити, абсцеси легень та багато інших захворювань. Невчасне звернення до лікаря або самолікування може привести до хронізації процесу та розвитку ускладнень (наприклад, гострої та хронічної дихальної недостатності). 

Бронхіальна астма та хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) є небезпечними для життя пацієнта па погіршують якість життя, зменшують працездатність та призводять до інвалідизації пацієнтів. Вчасна діагностика та індивідуальний підбір лікування покращить Вашу якість життя та дасть змогу повернутись до звичайного ритму праці. 

У нашій клініці «Довголіття» лікарі-пульмонологи Беш Олеся Михайлівна та Сорокопуд Олена Олександрівна нададуть кваліфіковану консультацію та підберуть індивідуальне лікування для кожного пацієнта.